Güven ve Kaliteye İmza Atan Marka

Biz Kimiz

Katsan Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Yapı kimyasalları alanında 1992 yılından bu yana üretim ve pazarlama faaliyetlerinde bulunan bir Türk şirketidir.

Üretim alanına giren yapı kimyasalları konusunda günümüzün en son teknolojik gereklerine uygun olarak kurulmuş laboratuvarlarında müşterilerinin değişken taleplerini karşılamak amacıyla her gün daha yoğun olarak araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir.

Ne Yaparız

Uluslararası Standartlara uygunluğu belgelenmiş KATPLAST ticari markası ürünleri ile Türk yapı sektörüne hizmet etmenin yanı sıra, uluslararası pazarlarda da yer almayı hedef olarak benimsemiş olan Katsan Kimya 2000 yılından itibaren de bu hedefine uygun olarak faaliyetlerine hız vermiştir.

Yapı sektörünün temel taşlarından çimento ve beton endüstrisine yönelik ürünlerinin haricinde, özellikle yapılarda enerji tasarrufunun ve çevre korumacı etkinliklerin önem kazandığı günümüzün ihtiyaçlarına yönelik iki bileşenli poliüretan, polisülfid, cephe yapıştırma ve dolgu amaçlı silikon esaslı macunlar, butil, hotmelt ve nem alıcı gibi yüksek kaliteli ürünler ile de hem yalıtımlı cam hem de silikon cephe üreticilerine hizmet etmektedir.

Katsan Kimya, üretmekte olduğu uluslararası kalite normlarına uygun ürünlerini pazarlarken deneyimli teknik kadrosu ile toplam servis ve satış sonrası eksiksiz destek gerekliliğini hiçbir zaman göz ardı etmemektedir.

Bu amaçla kalite hedeflerini belirlemiş olup, bu doğrultuda ürün ve hizmet üretilmesine azami özen göstermektedir.

Neden Biz

Katsan Kimya, üst düzey müşteri memnuniyetini sağlayacak kalite kriterleri çerçevesinde yüksek kaliteli ürünler üretmeyi hedeflemiştir.

Gerek üretim süreçlerimizde gerekse de ürünlerimizde insan ve çevre sağlığına duyarlılık, en önem verdiğimiz konulardan biridir. Üretiminde en yeni teknolojik ekipman ve tekniklerin kullanıldığı Katplast marka ürünlerimizde uygulanan etkin üretim ve kalite kontrol süreçleri, ürünlerimizin en yüksek kalitede olmasına yardımcı olmaktadır.

Ofis | Head Office +90 216 641 89 05


KVKK

KATSAN KİMYA SAN VE TİC. A.Ş.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ GERÇEK KİŞİ- TEDARİKÇİ- İŞ ORTAĞI- GERÇEK KİŞİ TEMSİLCİSİ-ZİYARETÇİ AYDINLATMA METNİ