Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

KATSAN KİMYA üst düzey müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde üstün kalite kriterleri çerçevesinde yüksek kaliteli ürünler üretmeyi hedeflemiştir.

Kaliteyi, müşteri odaklı  bir düşünce biçimi olarak kabul eden firmamız, bu bilinçle tam bir müşteri  memnuniyeti sağlamak  konusunda elindeki tüm olanaklarını seferber etmektedir. Bu noktada çalışanlarımız da yaptıkları işi  müşteri memnuniyetini hedefleyen  bir anlayışla uygulamaktadırlar.

Hem içinde bulunduğumuz sektördeki teknolojik  ve ticari  gelişmeleri izleyerek,  hem de müşterilerimizden  gelecek önerilere  göre dinamik bir değişim esnekliğine ve sürekli   iyileştirme anlayışına  sahip olan firmamız, sektörümüzün önde geleni olmak  için gerekli çabayı göstermektedir.

 


 QUALITY POLCY

KATSAN KİMYA has a target for giving to superior customer satisfaction in the circumference of high-quality criteria by producing high-quality products.

People and environmental health are the highest care of us during the production of our products.
Our company perceives the quality, as a customer based concept and we use all opportunities and possibilities fully for the customer satisfaction. So this point of view reflects all of our employees’ work ethic.
Katsan Kimya always looks out for following sectoral changes and trends and also seek to answer the customer’s need and wants in a dynamic and flexible way. So, Katsan Kimya since it was established, effortfully improves itself to become a pioneer in the sector.

 

Top

Ofis | Head Office +90 216 641 89 05

Haber Grubumuza Katılın

UA-50485799-1