Hakkımızda

Katsan Kimya Fabrika

Katsan Kimya San. Tic A.Ş.
Yapı kimyasalları alanında 1992 yılından bu yana üretim ve pazarlama faaliyetlerinde bulunan bir Türk şirketidir.
2010 yılı itibariyle İtalyan Ruredil firmasının Türkiye distribütörlüğünü alan Katsan Kimya, Türkiye yapı sektörüne yeni ve yaratıcı ürünler ile hizmet etmeyi amaçlamaktadır.
Çimento ve beton kimyasalları, yalıtımlı cam kimyasalları konusunda günümüzün teknolojik gereklerine uygun olarak kurulmuş laboratuvarlarında müşterilerinin değişken taleplerini karşılamak amacıyla her gün daha yoğun olarak araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir.
Katsan Kimya, çimento ve beton endüstrilerinin her ikisinde de kimya ve üretim teknolojisini birleştirmiş nadir firmalardan biridir. Katplast ticari markası ile tescillenmiş ve Uluslararası Standartlara uygunluğu belgelenmiş ürünleri ile Türk yapı sektörüne hizmet etmenin yanı sıra uluslararası pazarlarda da yer edinmeyi hedef edinmiş ve 2000 yılından itibaren bu alandaki faaliyetlerine hız vermiştir. Derz dolgu malzemeleri alanında Katplast ticari markası ile üretilmekte ve pazarlanmakta olan ürünleri çok kısa sürede tercih edilen ve aranılan ürünler arasında yer almıştır. Özellikle Yalıtımlı Cam üretiminde  ve Strüktürel cephe yapıştırma sistemlerinde  kullanılmakta olan ve uluslararası normlara uygunluk belgelerine sahip ürünleri, kısa sürede Türkiye’nin yanı sıra dış pazarlarda da kullanılmaya başlanmıştır. Bir Türk firması olarak üretmekte olduğu uluslararası kalite normlarına uygun ürünlerini pazarlarken, deneyimli teknik kadrosu ile tam bir servis ve satış sonrası eksiksiz destek gerekliliğini hiçbir zaman göz ardı etmemektedir. Kalite hedeflerini bu doğrultuda belirlemiş olup, ürün ve hizmet üretimine azami özen göstermektedir.

 

 

Katsan Kimya Fabrika

Katsan Kimya San. Ve Tic. A.Ş. is a Turkish company which is producing and marketing in the construction field since 1992.
Katsan Kimya has a distributor agreement in 2010 with Italian company RUREDIL SpA. in Turkey for new innovative products for the local construction market.
The team of Katsan works hard for research and development in both laboratories and facilities which were built today’s technological needs for answering various requirements and demands from its customers.
Katsan Kimya is one of the important company in Turkey, which combines chemistry and production technology together both in cement and concrete industries and also insulating glass chemicals. Katsan serves to the Turkish construction industry via the products which are patented and certificated by international standards. Moreover expanding the market share both in the Turkish market, International markets are the new target of Katsan Kimya after 2000. Sealants used in joint fılling systems which are produced and sold under the name of Katplast have been accepted and preferred.
Especially, the products which are certificated by international standards are used in both Turkish and International markets for the insulating glass industry, structural glazing systems in the last days. Highly trained specialists of Katsan Kimya are always ready to give technical support before and after sales. So Katsan Kimya always seeks to determine quality targets properly and pay attention to providing maximum care for its unique production materials and services.

 

Top

Ofis | Head Office +90 216 641 89 05

Haber Grubumuza Katılın

UA-50485799-1